KOMUNIKAT 84/2022

2022-03-11

W związku z aktualizacją danych członków NSZZ Solidarność, Komisja Międzyzakładowa przy Polskiej Żegludze Morskiej zwraca się z prośbą do wszystkich członków o uaktualnienie swoich danych oraz o podanie aktualnego adresu poczty elektronicznej e-mail.

Prosimy o przesłanie na adres:

pzmsolidarnosc@wp.pl lub biuro@pzm-solidarnosc.org.pl

swojego imienia i nazwiska z aktywnego konta e-mail.

Pozyskane adresy będą wykorzystywane wyłącznie dla wewnętrznych potrzeb NSZZ „Solidarność”.