Międzyzakładowa
Organizacja Związkowa

NSZZ Solidarność

przy PŻM

Szanowni koleżanki i koledzy! Ze względu na obowiązujące warunki epidemiologiczne prace MK NSZZ S PŻM , podobnie jak całej Grupy PŻM nie przebiegają normalnie. Nie znaczy to jednak, że nic się w firmie nie dzieje. Pomimo rygorów pracy zdalnej oraz innych ograniczeń wiele spraw, związanych z obecna działalnością PŻM, jest w trakcie realizacji lub opracowania.
2020-09-11
Zwrot kosztów naliczany jest na podstawie dostarczonych do Działu Kadr Morskich rachunków paragonów i obejmuje koszty związane z... (czytaj dalej)
2020-09-07
W zasadzie tak moglibyśmy zamknąć ten temat. Marynarze nie skaczą ani nie są przenoszeni w jakikolwiek sposób na keję aby cumować lub odcumowywać statek. Do tej czynności służą wykwalifikowani pracownicy portu, posiadający odpowiedni sprzęt do wykonywania swojej pracy.
2020-09-07
Komisja Krajowa Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność" w 40. rocznicę powstania Związku składa wyrazy szacunku i wdzięczności wszystkim, którzy niesieni wezwaniem Św. Jana Pawła II latem 1980 roku podjęli wspólny wysiłek w walce o godność i podmiotowość ludzi pracy. "Solidarność" rodziła się w całej Polsce i tworzyły ją tysiące ludzi. Każdy strajk, każde porozumienie, każde poświęcenie miało znaczenie i przyczyniło się do tego wielkiego pokojowego sukcesu.

KOMUNIKAT NR 13

Organizacja corocznej zabawy choinkowej dla dzieci

MK NSZZ Solidarność PŻM organizuje coroczną zabawę choinkową dla dzieci swoich członków.
Tym razem na imprezę zapraszamy dzieci urodzone w latach 2008 – 2016.
O szczegółach poinformujemy odrębnym pismem.

Prosimy rodziców dzieci urodzonych w latach 2008 – 2016 o sprawdzenie danych swoich pociech w sekretariacie ul. Pl. Rodła 8 pok.1106 lub telefonicznie 91/359 40 78.

Poinformowanie nas o wszelkich zmianach miejsca zamieszkania, telefonu oraz adresie, na który mają zostać wysłane paczki lub zaproszenia ,telefonicznie bądż mailowo na adres pzmsolidarnosc@wp.pl w terminie do 31 pażdziernika 2019 r.

Dzieciom ze Szczecina wyślemy zaproszenia na zabawę pod koniec listopada, dzieciom spoza Szczecina w grudniu wyślemy paczki ze słodyczami.
Dzieci z okolic Szczecina również mogą wziąć udział w zabawie, prosimy o poinformowanie nas o takim zamiarze.