Międzyzakładowa
Organizacja Związkowa

NSZZ Solidarność

przy PŻM

2020-09-11
Zwrot kosztów naliczany jest na podstawie dostarczonych do Działu Kadr Morskich rachunków paragonów i obejmuje koszty związane z... (czytaj dalej)
2020-09-07
W zasadzie tak moglibyśmy zamknąć ten temat. Marynarze nie skaczą ani nie są przenoszeni w jakikolwiek sposób na keję aby cumować lub odcumowywać statek. Do tej czynności służą wykwalifikowani pracownicy portu, posiadający odpowiedni sprzęt do wykonywania swojej pracy.
2020-09-07
Komisja Krajowa Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność" w 40. rocznicę powstania Związku składa wyrazy szacunku i wdzięczności wszystkim, którzy niesieni wezwaniem Św. Jana Pawła II latem 1980 roku podjęli wspólny wysiłek w walce o godność i podmiotowość ludzi pracy. "Solidarność" rodziła się w całej Polsce i tworzyły ją tysiące ludzi. Każdy strajk, każde porozumienie, każde poświęcenie miało znaczenie i przyczyniło się do tego wielkiego pokojowego sukcesu.
Zapraszamy do skorzystania z wypoczynku w ośrodkach DOMS w Jarnołtówku, Spale i Zakopanem. Z bonem zapłacicie Państwo o 200zł mniej za wszystkie usługi świadczone w naszych obiektach, a w szczególności wyżywienie, noclegi oraz strefę relaksu.

KOMUNIKAT NR 24

W celu uatrakcyjnienia nowopowstałej związkowej strony internetowej naszej organizacji. MK NSZZ Solidarność PŻM zaprasza wszystkich zainteresowanych, ( tych zadowolonych i nie zadowolonych ) do wspólnego redagowania naszej strony.

Opisujcie ciekawe sytuacje ze statków grupy PŻM na których pracujecie (bez podawania danych wrażliwych), opowiadania z rejsów.

Przysyłajcie swoje oczekiwania dotyczące informacji, wiadomości które waszym zdaniem powinny znaleźć się na stronie związkowej.

Przesyłajcie swoje artykuły które powinny być umieszczone na stronie www.pzm-solidarnosc.org.pl

Przewodniczący MK NSZZ Solidarność PŻM

Jacek Kramarczyk