KOMUNIKAT 54/2021

2021-06-26

W dniu 25 marca 2020 r. na wniosek MK NSZZ Solidarność PŻM wprowadzona została Decyzja Tymczasowego Kierownika PŻM w Szczecinie w sprawie korzystania z Internetu dla członków załóg na statkach.

Wprowadzono do odwołania na statkach bezpłatny dostęp do Internetu 500 GB na miesiąc dla każdego członka załogi.

Decyzja wchodzi z dniem 01.04.2020 r.

Pełna treść w/w decyzji znajduje się w siedzibie MK NSZZ Solidarność PŻM W Szczecinie ul. Plac Rodła 8 piętro 11 pokój 1106.