KOMUNIKAT 72/2021

2021-10-05

W związku z tym że: Układ Zbiorowy IBF / NMS NSZZ SOLIDARNOŚĆ &SFTUF TCC AGREEMENT (masowce) podpisany w dniu 01 stycznia 2021r. obowiązuje do 31.12.2021r.

Informujemy zatem członków NSZZ Solidarność przy PŻM iż rozpoczynają się negocjacje dotyczące nowego układu zbiorowego .

W spotkaniach negocjacyjnych będą brali udział przedstawiciele;

Krajowej Sekcji Morskiej Marynarzy i Rybaków NSZZ Solidarność

Federacji Związków Zawodowych Marynarzy i Rybaków oraz

Przewodniczący MK NSZZ Solidarność przy PŻM.

Wszelkie uwagi które wymagałyby zmian w w/w układzie prosimy przesyłać na adres pzmsolidarnosc@wp.pl