2024-05-08
Wniosek do posłów i strony rządowej o reaktywowanie polskiej floty morskiej pod polską banderą

Komunikat 09/XIV/2023

2023-07-23

Wszystkim członkom NSZZ "Solidarność" posiadającym legitymację członkowską przypominamy, iż planując urlop wypoczynkowy warto sprawdzić na stronie internetowej danego regionu aktualne zniżki i benefity skierowane do związkowców.

Należy jednak upewnić się, iż są one dostępne dla wszystkich członków NSZZ „S”, nie tylko tych z danego regionu. Osoby, posiadające ważną elektroniczną legitymację członkowską mogą skorzystać ze zniżek oferowanych m.in. przez:

To tylko niektóre z dostępnych propozycji. Szczególnie warto sprawdzić oferty zniżkowo-wypoczynkowe w poniższych Regionach NSZZ „Solidarność”: Płockim, Małopolskim, Podbeskidzkim, Katowickim, Śląsko-Dąbrowskim, Świętokrzyskim, czy Jeleniogórskim.