2024-05-08
Wniosek do posłów i strony rządowej o reaktywowanie polskiej floty morskiej pod polską banderą

Komunikat 10 /XIV/2023

2023-09-01

MK NSZZ Solidarność PŻM informuje, iż z dniem 01 września 2023 pan Marcin Talwik przestaje pełnić funkcję Kierownika Działu Wynagrodzeń Morskich PŻM i na tym stanowisku zastąpi go pani Katarzyna Boksa.

W swoim mailu skierowanym do pracowników  PŻM Pan Marcin Talwik podziękował przedstawicielom związków zawodowych w PŻM za dobrą, skuteczną współpracę w okresie ostatnich trzynastu lat.

Wyrazy podziękowania skierował do przedstawicieli związków zasiadających w Komisji Socjalnej PŻM, w której zasiadał. Przez cały ten okres  były to bardzo rzeczowe i skuteczne obrady z korzyścią dla setek pracowników PŻM.

Pan Marcin Talwik zostaje zatrudniony w Biurze Kadr Morskich PŻM na stanowisku Doradcy – Koordynatora ds. polityki społecznej i dalej będzie się zajmował tematyką HR, ale w szerszym kontekście – w tym rozmów ze stroną społeczną, w odniesieniu do negocjacji układów zbiorowych czy w ramach Komisji Trójstronnej. Pozostaje on również  Pełnomocnikiem Cyfadaco Shipmanagement Ltd.