Międzyzakładowa
Organizacja Związkowa

NSZZ Solidarność

przy PŻM

Szanowni koleżanki i koledzy! Ze względu na obowiązujące warunki epidemiologiczne prace MK NSZZ S PŻM , podobnie jak całej Grupy PŻM nie przebiegają normalnie. Nie znaczy to jednak, że nic się w firmie nie dzieje. Pomimo rygorów pracy zdalnej oraz innych ograniczeń wiele spraw, związanych z obecna działalnością PŻM, jest w trakcie realizacji lub opracowania.
2020-09-11
Zwrot kosztów naliczany jest na podstawie dostarczonych do Działu Kadr Morskich rachunków paragonów i obejmuje koszty związane z... (czytaj dalej)
2020-09-07
W zasadzie tak moglibyśmy zamknąć ten temat. Marynarze nie skaczą ani nie są przenoszeni w jakikolwiek sposób na keję aby cumować lub odcumowywać statek. Do tej czynności służą wykwalifikowani pracownicy portu, posiadający odpowiedni sprzęt do wykonywania swojej pracy.
2020-09-07
Komisja Krajowa Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność" w 40. rocznicę powstania Związku składa wyrazy szacunku i wdzięczności wszystkim, którzy niesieni wezwaniem Św. Jana Pawła II latem 1980 roku podjęli wspólny wysiłek w walce o godność i podmiotowość ludzi pracy. "Solidarność" rodziła się w całej Polsce i tworzyły ją tysiące ludzi. Każdy strajk, każde porozumienie, każde poświęcenie miało znaczenie i przyczyniło się do tego wielkiego pokojowego sukcesu.

DOMS NA 40 LAT "SOLIDARNOŚCI"

Zapraszamy do skorzystania z wypoczynku w ośrodkach DOMS w Jarnołtówku, Spale i Zakopanem. Z bonem zapłacicie Państwo o 200zł mniej za wszystkie usługi świadczone w naszych obiektach, a w szczególności wyżywienie, noclegi oraz strefę relaksu.

 

Jak dostać bon na wypoczynek?

 • Bon należny jest każdemu, kto na dzień 15 lipca 2020r. jest członkiem Związku NSZZ "Solidarność". Bon powinniście Państwo otrzymać w organizacji Związku, w krórej jesteście Państwo zarejestrowani.
 • Jeśli nie jesteście Państwo członkiem Związku NSZZ "Solidarność", a chcecie otrzymać bon, to należy zapisać się do zakładowej bądź terenowej organizacji NSZZ "Solidarność", a po miesiącu członkostwa otrzymają Państwo bon 200zł na wypoczynek.

 

Gdzie można wykorzytsać bon i w jakim terminie?

 • Bony można zrealizować w:
  • Ośrodku "Ziemowit" w Jarnołtówku www.osrodekziemowit.pl
  • Ośrodku "Savoy i Żbik" w Spale www.savoy.com.pl
  • Ośrodku "Hyrny" w Zakopanem www.hyrny.pl
  • Willi "Sienkiewiczówka" w Zakopanem www.willasienkiewiczowka.pl
 • Bony można wykorzystać od 1 sierpnia 2020r. do 31 lipca 2021r. Rezerwacji można dokonywać już od 15 lipca 2020r.

 

Jak zarezerwować pobyt?

 • Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt e-mail z recpcją wybranego ośrodka lub telefonicznie. W trakcie rezerwacji należy poinformować o chęci skorzystania z bonu.
 • Rezerwując poprzez Booking lub inne portale pośredniczące w sprzedaży usługo DOMS nie będzie możliwości realizacji bonu.

 

Na jakich warunkach można wykorzystać bon?

 • Pobyt minimum dwa noclegi
 • Wypoczynek z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja, bądź zamiennie śniadanie i obiadokolacja).

 

Czy bon łączy się z innymi promocjami DOMS?

 • Posiadacze elektronicznej legitymacji NSZZ "Solidarność" otrzymują dodatkowo 10% rabtu przy dokonaniu rezerwacji i po okazaniu legitymacji w trakcie rejestracji w recepcji. Rabat dotyczy wyłącznie posiadacza legitymacji.
 • Bonu nie można zrealizować korzystając z ofert specjalnych i promocji.

 

Jeśli macie Państwo dalsze pytania prosimy o ich zadawanie w pierwszej kolejności poprzez adres e-mail: solidarnosc@doms.com.pl

Ewentualnie prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi opiekunami klienta dostępnymi dla Państwa w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 18 201 27 63.